حمل و نقل

صنعت حمل و نقل یک صنعت بسیار بزرگ و مهم است و فعالیت در این زمینه مستلزم کسب تجربه و دانش سطح بالا است.

بلیط الکترونیکی

بلیط الکترونیکی که اغلب به آن بلیط هوشمند گفته می شود ، بلیط دیجیتالی معادل بلیط کاغذی است. این اصطلاح معمولاً با بلیط های صادر شده هواپیمایی است. بلیط الکترونیکی برای حمل و نقل عمومی شهری یا ریلی معمولاً به کارت مسافرتی یا گذرگاه حمل و نقل گفته می شود. همچنین در صنعت سرگرمی از بلیت فروشی استفاده می شود. سیستم بلیط الکترونیکی روشی کارآمد برای ورود ، پردازش و بازاریابی بلیط برای شرکت های هواپیمایی ، راه آهن و سایر صنایع حمل و نقل و سرگرمی است.

سرپرست نظارت

یک سرپرست حمل و نقل مستقیماً بر فعالیتهای روزانه ، حجم کار و پرسنل سازمانهایی که در جریان فعالیتهای عادی خود به استفاده از وسایل نقلیه بسیار متکی هستند نظارت می کند. اماکن مشترک اشتغال شامل مدارس ، شرکت های حمل و نقل ، تولید کنندگان ، آژانس های دولتی و مقامات حمل و نقل محلی است.

دروازه هوشمند

SmartGates به دارندگان ePassport تعدادی از کشورها اجازه می دهد سریعتر فرآیند کنترل مهاجرت را سپری کنند و با انجام کنترل های پاسپورت به صورت الکترونیکی ، امنیت مسافرت را ارتقا دهند. SmartGate از فناوری تشخیص چهره برای تأیید هویت مسافر در برابر داده های ذخیره شده در تراشه در گذرنامه بیومتریک خود ، و همچنین بررسی در مقابل بانکهای اطلاعاتی مهاجرت استفاده می کند.

هدف اصلی فاراسنس ارائه راه حل های فن آوری اتوماسیون و ابزار دقیق برای همه صنایع کشور می باشد.

دسترسی سریع

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت فناوران راهبردی آتی محفوظ می باشد.

راه های ارتباطی