صنعت هوشمند

Industry 4.0 نامی است که به ایده کارخانه های هوشمند داده می شود که در آن ماشین ها با اتصال به وب افزوده شده و به سیستمی متصل شده اند که می تواند کل زنجیره تولید را تجسم کند و به تنهایی تصمیم گیری کند.

اندازه گیری

چندین فهرست ، گزارش و رتبه بندی ایجاد و منتشر شده است که میزان رقابت از یک واحد جغرافیایی خاص را از زوایای مختلف اندازه گیری می کند.

نظارت بر شرایط

نظارت بر شرایط (یا به طور محاوره ای ، CM) فرآیند نظارت بر پارامتر شرایط در ماشین آلات (لرزش ، دما و غیره) است ، به منظور شناسایی یک تغییر مهم که نشان دهنده یک گسل در حال توسعه است. این یک عامل اصلی نگهداری پیش بینی است. استفاده از نظارت بر شرایط باعث می شود برنامه ریزی تعمیر و نگهداری انجام شود یا اقدامات دیگری برای جلوگیری از خسارت های احتمالی و جلوگیری از پیامدهای آن انجام شود.

بي سيم

راه حل بی سیم صنعتی eLTE یک راه حل گسترده اینترنت اشیا برای کارخانه ها است. eLTE می تواند نه تنها دسترسی باند پهن را برای ویدیو ، داده ها و دفتر تلفن همراه فراهم کند ، بلکه همچنین دارای کارآیی مناسب IoT باند باریک با کارایی بالا برای تعداد زیادی دستگاه است.

مواد غذایی

بیشتر بحث های کارخانه هوشمند در تولید گسسته محور بوده است ، اما فناوری های نوین سنجش هوشمند نیز می توانند برای بهبود بسیاری از جنبه های صنایع غذایی و آشامیدنی ، به ویژه برای ایمنی مواد غذایی و پیگیری و ردیابی ، بهبود بسته بندی و فرصت های محصول جدید استفاده شوند.

هدف اصلی فاراسنس ارائه راه حل های فن آوری اتوماسیون و ابزار دقیق برای همه صنایع کشور می باشد.

دسترسی سریع

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت فناوران راهبردی آتی محفوظ می باشد.

راه های ارتباطی