بانکداری

به دلیل اهمیت آنها در ثبات مالی یک کشور ، بانک ها در اکثر کشورها بسیار تنظیم می شوند.

دستگاه خودپرداز

با استفاده از دستگاه خودپرداز ، مشتریان می توانند به حسابهای سپرده گذاری یا اعتباری بانکی خود دسترسی پیدا کنند تا انواع مختلفی از معاملات مالی قابل توجه برداشت پول نقد را انجام دهند اما مانده حسابها یا اعتبار تلفنهای همراه را بررسی کنند. دستگاههای خودپرداز را می توان برای برداشت پول نقد در یک کشور خارجی استفاده کرد. اگر ارزی که از دستگاه خودپرداز خارج می شود با رقمی که در آن حساب بانکی تعیین می شود متفاوت باشد ، پول با نرخ ارز موسسه مالی تبدیل می شود. معمولاً مشتریان با وارد کردن کارت خودپرداز پلاستیکی (یا برخی دیگر از کارتهای قابل قبول پرداخت) در دستگاه خودپرداز ، با احراز هویت توسط مشتری ، شماره شناسایی شخصی PIN) ) را وارد می کنند که باید با پین ذخیره شده در تراشه روی کارت مطابقت داشته باشد (اگر کارت مجهز باشد) ، یا در بانک اطلاعاتی موسسه مالی صادرکننده وجود داشته باشد.

دستگاه کارتخوان

مشاغل به طور فزاینده ای سیستم های POS را تصویب می کنند ، و یکی از بارزترین و قانع کننده ترین دلایل این است که یک سیستم POS نیاز به برچسب قیمتها از بین میبرد. قیمت های فروش هنگام اضافه کردن سهام به کد محصول یک کالا مرتبط هستند ، بنابراین صندوقدار صرفا برای پردازش فروش نیاز به اسکن این کد دارد. در صورت تغییر قیمت ، این کار را می توان به راحتی از طریق پنجره موجودی انجام داد. از دیگر مزایای آن می توان به امکان اجرای انواع تخفیف ، طرح وفاداری برای مشتریان و کنترل کارآمدتر سهام اشاره کرد.

علائم

علائم هر نوع گرافیک بصری هستند که برای نمایش اطلاعات به مخاطبان خاص ایجاد شده اند. این به طور معمول در قالب اطلاعات تنظیم مسیر در مکانهایی مانند خیابان ها یا ساختمانهای داخل و خارج آشکار می شود. علائم از نظر شکل و اندازه بسته به مکان و هدف متفاوت است ، از بنرهای گسترده تر ، تابلوهای تبلیغاتی و نقاشی های دیواری ، گرفته تا علائم کوچکتر خیابان ، علائم نام خیابان ، تابلوهای ساندویچ و علائم چمن. علائم جدیدتر ممکن است از نمایشگرهای دیجیتالی یا الکترونیکی نیز استفاده کنند.

هدف اصلی فاراسنس ارائه راه حل های فن آوری اتوماسیون و ابزار دقیق برای همه صنایع کشور می باشد.

دسترسی سریع

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت فناوران راهبردی آتی محفوظ می باشد.

راه های ارتباطی